Rexum QAS Mobil Analiz Modülü

Nedir?

Kurumunuzun içinde veya dışında yapacağınız anket, bilgi toplama, risk analizi, raf payı, verimlilik ve uygunluk ölçme gibi her türlü araştırma çalışmalarınız ile şikâyet ve öneri toplama gibi faaliyetlerinizi, “mobil” ortamda yürüten, tabletiniz veya mobil cihazınız boşta beklerken reklam ve tanıtım görselleri yayınlamanıza imkân veren, güvenli veri akışına sahip, son teknolojilerle inovatif olarak geliştirilmiş, eşsiz özellikleri, farklı bakış açısı, esnek ve dinamik alt yapısıyla kendi merkezinizden yönetilen kalite denetim yazılımıdır.

Nerelerde Kullanılır?

Hastane, pastane, süper market, hazır giyim, ayakkabı, restoran, kafe ve otel işletmeleri, otomotiv, turizm, seyahat firmaları ve bankalar gibi, her sektördeki her firmadan; personel veya hedef kitlesinin memnuniyetini ölçen, onların öneri ve şikâyetlerini toplayan, mal veya hizmetleriyle ilgili ürün, fiyat, raf ve sergi payı gibi pazar araştırmalarıyla, risk, uygunluk ve verimlilik ölçme gibi her türlü çalışmaları yapan her firma tarafından kullanılabilir.

Ayrıca, Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı “Sağlıkta Kalitenin Geliştirilmesi ve Değerlendirilmesine Dair Yönetmelik” hükümlerinde belirtilen usul ve esaslara uygun şekilde geliştirilmiş olup, Hastane ve ADSM’lerin yapacakları memnuniyet araştırma ve anketlerinde rakipsizdir.

Rexum QAS Mobil Analiz Modülü, sektör ayırmadan, her araştırmanızda yanınızda...

Henüz, araştırma sistemlerini kuramamış veya günlerce süren analiz çalışmalarından yorulmuş, kâğıt dağları arasında kaybolmuş, nesnel güvence vermekten uzak tüm kurumlar için oldukça uygundur.

Siz de çağımız gereği, “Rexum QAS Mobil Analiz Modülü” kullanarak, emek yoğun model yerine, teknoloji yoğun modelle araştırma çalışmaları yapmak, tanıtım&reklam görselleri yayınlamak istemez misiniz?

Memnun olmayan personelin kalitesiz hizmet vereceği, kalitesiz ürün veya hizmetlerin de hedef kitlenizin memnuniyetini düşüreceği bilimsel bir gerçektir. Konusu ne olursa olsun, düşük memnuniyet; imaj, güven, hedef kitle, personel ve pazar kaybına neden olacaktır. Bunun gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak için, personellerinizle hedef kitlenizin memnuniyetlerini sürekli ölçüp, onların öneri ve şikâyetlerini her an alabiliyor olmanız, varsa, olumsuzlukları aksiyonlarla düzeltmeniz ve bu çalışmaları rutin bir şekilde sürekli tekrarlayarak, onları memnun etmeniz gerekecektir.

Aynı zamanda, günümüzün acımasız rekabet koşullarında, sektörel politikalarınızı ve rakiplerinizin hareketlerini sürekli takip etmeniz, sık sık, ürün, fiyat, raf ve sergi payı gibi pazar araştırmalarıyla risk, verimlilik ve uygunluk ölçme faaliyetleri yaparak, elde ettiğiniz sonuçları analiz edip, gördüğünüz sıkıntılara karşı aksiyonlar düzenleyerek, sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözümlemeniz de elzemdir.

Tüm bu çalışmaları sürdürülebilir hale getirdiğinizde, kurumunuzun genel başarısı yükselecektir. Ancak, kurumların çoğu, manuel ortamda yaptıkları bu çalışmaları, yorucu, karışık ve zahmetli olması nedeniyle, sürdürülebilir şekilde uygulayamamaktadır. İşte “Rexum QAS Mobil Analiz Modülü”, tüm bu çalışmaları zahmetsizce yapmanızı sağlayarak, bilimsel şekilde hareket etmeniz için geliştirilmiş ve dinamik şekilde tasarlanmıştır. Artık onunla, zorlukları aşıp, mobil ortamda, online ve offline olarak, çok daha hızlı ve çok daha düşük maliyetlerle personel, hedef kitle anketleriyle pazar araştırmaları yapacak, şikâyet ve öneri toplayacaksınız. Ayrıca, cihazınız boşta beklerken, tanıtım, bilgilendirme ve reklam yayınları yapabilmenin ayrıcalığıyla rakiplerinize fark atacaksınız.

Unutmayınız; bilgiye, zamanında ulaşmak, teknolojik ve kolay ulaşılabilir bir alt yapıya sahip olmakla mümkündür. Bu nedenle, kurumunuzun hafızası olacak ve gelecekte size yol gösterecek her bilgi ve belgeyi, “Rexum QAS Mobil Analiz Modülüyle”, zamanından önce, daha basit, daha hızlı ve daha düşük maliyetlerle toplar, kendi merkezinizde ve dijital ortamda nitelikli olarak arşivlersiniz. İhtiyacınız olduğundaysa, dünyanın her yerinden, hızlı bir şekilde ulaşırsınız. Bunun için, sadece akıllı bir cep telefonuna sahip olmanız yeterli olacaktır.

Kısaca;

Konusunda “ERP” uygulaması olarak nitelendirilen Rexum QAS ile personelleriniz, hedef kitleniz ve pazarınız arasında bilgi alış verişi ve iletişimin hızlanmasını sağlar, oluşabilecek riskleri yönetecek güce sahip olur, sürekli ölçümlemeler yapan bir kurum algısı oluşturarak, çalışanlarınızın daha kaliteli hizmet vermesini sağlarsınız.

REXUM QAS ARAYÜZLERİ

Masaüstü Arayüzü

“Anket”, “Şikâyet & Öneri”, “Pazar Araştırma”, “Risk, Verimlilik & Uygunluk Ölçme”, “Reklam & Tanıtım” yönetiminin ve yayın planlarının yapıldığı, güvenli veri akışıyla gelen sonuçların toplandığı, detaylı olarak, genel ve çapraz kıyas raporlarının alındığı ve sonuçlarla ilgili aksiyonların planlanıp yönetildiği arayüzdür.

Web Arayüzü

SMS veya mail yoluyla gönderilen linkler üzerinden araştırma ve anketlerin yapıldığı, aynı zamanda, şikâyet veya önerilerle ilgili düzenlenen aksiyonlara, "real-time" cevap vermek için, şikayet eden veya öneri veren personel veya hedef kitleniz tarafından, online olarak kullanılabilen arayüzdür.

Mobil Arayüzü

Masaüstü arayüzünden oluşturulan yayın planları doğrultusunda çalışmaların yapıldığı, öneri ve şikâyetlerin alındığı, boşta beklerken reklam ve tanıtımların yayınlandığı, “online veya offline” olarak kullanılabilen “rexummobile” arayüzüyle, yapılan tüm bu faaliyetlerin sonuçlarının izlendiği, genel ve çapraz kıyas raporlarının alındığı ve sadece yöneticiler tarafından kullanılabilen, “RexumCeo” arayüzünden oluşur.

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

RexumCeo

İlişkili kişiler, şirket ortakları ve yönetim kurulu üyeleri gibi, bilgilendirilmesi gereken her kişi veya yönetici, kendilerine özel geliştirdiğimiz “RexumCeo” mobil uygulamamızı kullanarak, araştırmalarınızla alakalı tüm detay raporları, dünyanın her yerinden görüntüleme, inceleme ve denetleme imkânına kavuşur. Böylece, araştırma sürecinin daha şeffaf ve optimum yürütülmesini, ayrıca, hiç bir ek çalışma yapmadan ve hiç zaman kaybetmeden bu kişilerin, araştırma faaliyetlerinizle ilgili tüm detay ve özet raporlara, anında ulaşmalarını sağlayarak, sırf bu iş için harcadığınız zamandan tasarruf sağlarsınız.

rexummobile

Sizler için özel geliştirdiğimiz “rexummobile” mobil uygulamamızı kullanarak, merkez tarafından yayınlanmış anket, araştırma, şikayet ve öneri toplama işlemlerinin online veya offline olarak yapılmasını, sonuçların, araştırma yapılan yerlerin GPS bilgileriyle beraber, internetin görüldüğü anda, otomatik olarak, güvenli veri akışıyla, merkeze gönderilmesini sağlarsınız. Uygulamamızı, kioks veya tabletlerde kullanabilirsiniz. Araştırmalarınızda, kâğıt formlar kullanmayacağınız için, toplanmış araştırma sonuçlarının, anketörler veya araştırma yapan diğer kişiler tarafından elden ele dolaştırılmalarını ve yetkisiz insanların bu sonuçları görme olasılıklarını engellemiş olursunuz. Dolayısıyla, rexummobile kullanarak hem bilgi mahremiyetini korumuş hem de sonuçların, sahadan, toplandığı anda, hemen merkez sunucunuza gelmesini sağlayarak, merkez ile saha arasında iletişimin hızlanmasını sağlamış olursunuz.

AVANTAJLARIMIZ

Rexum QAS Mobil Analiz Modülü
Neden Tercih Edilmelidir?

Sonuçların otomasyonunuza girişi, ilişkilendirilip arşivlenmesi, bunların raporlarının hazırlanması ve ilgili kişilere sunulması gibi zahmetli ve yorucu işlerle uğraşmaz, sadece araştırma faaliyetlerinize odaklanarak, bu faaliyetlerinizde sürdürülebilirliği sağlar, gizli işsizler ordusundan kurtulup, iş gücü, kırtasiye ve zaman maliyetlerinden tasarruf edersiniz. Kâğıt kalem kullanmadığınız için, kurtardığınız ağaçlar da dikkate alındığında, israfı önler, ülkemiz ekonomisine büyük katkılar sağlarsınız.

Kâğıtlar kullanarak yapılan araştırmalarda, görüşlerin, yetkisiz kişilerin eline geçme düşüncesi bile, gerçek duygu ve düşüncelerin iletmesine engel olmaktadır. Başka bir sorun da görüşlerin iletilmesinin, tamamen gönderenin inisiyatifinde olmasıdır. Önerimiz, bu tür çalışmalarınızı, sosyal inovasyon bilinciyle ürettiğimiz, anketörlerin kontrolünde olmayan, bilgi güvenliğine önem veren, Rexum QAS kullanarak yapmanız yönünde olacaktır. Sistemimiz gizliliği ön planda tutar, kendi sunucularınıza kurulur ve sizin yönetiminizle hareket eder. Ayrıca, topladığınız tüm olumlu veya olumsuz sonuçlar, bir araştırma şirketi kullansanız bile, “anında” “güvenli veri akışıyla” kurumunuzun veri tabanına kaydolur ve yetki vermediğiniz hiç kimse tarafından görüntülenemez. Böyle bir sistemin varlığını gören personelleriniz veya hedef kitleniz, şikayet, öneri ve görüşlerini belirtmekte daha cesur davranacak, sizler de objektif sonuçlara ulaşıp, hedef kitlenizin “bilgi mahremiyetini” koruyarak, nesnel güvence veren bir kurum olacaksınız.

Mobil, Online & Offline Kullanım
Mobil ortamda, hem online hem de offline kullanarak, internetin olmadığı kapalı alanlar, bodrum katlar, AVM’ler ve wi-fi bağlantısından uzaklaşmak zorunda kalınan her yerde, araştırmalarınızı sürdürülebilir, şikayet ve öneri almaya devam eder, reklam ve tanıtım görselleri yayınlayabilirsiniz.
Lokasyon Belirleme & Denetim
Tüm araştırma sonuçlarınız ile şikâyet ve öneriler, GPS bilgileriyle birlikte veri tabanınıza kaydolur. Bu sayede, sizler, verilerin hangi lokasyondan geldiğini, Google Maps üzerinden görüntüleyerek, araştırmalarınızın doğru yerlerde yapılıp yapılmadığını görür, gerçekte yapılıp yapılmadığı hakkında tahminlerde bulunabilirsiniz.
Seçimli Kullanım
Araştırmalarınızı, merkezden veya mobil cihazlardan yönetebilirsiniz. Ayrıca, cihazlarınızı, kiosk modunda da kullanabilirsiniz.
Tasarruf & Doğa Dostu Kullanım
Sosyal İnovasyon bilinciyle geliştirdiğimiz rexummobile ve RexumCeo mobil uygulamalarımız sayesinde, emek yoğun yerine, teknoloji yoğun modelle araştırmalar yapar, araştırmalarınızın hiçbir safhasında kâğıt kullanmaz, her yıl, ülkemizde, binlerce adet yetişkin ağacın yok olmasını engelleyip, doğal dengenin korunmasına yardımcı olur, bunun yanında kurumunuzu gereksiz kâğıt arşiv yükünden kurtarırsınız.
Anlık Memnuniyet & Performans Ölçme
Merkez, şube, acente, bayi, franchise, servis veya mağaza gibi tüm tesis ve birimlerinizin performanslarını ölçer, personelleriniz ve kurumunuza kadar gelmiş hedef kitlenizin memnuniyetini, şikâyetini veya önerisini o anda alır, belirlediğiniz kıstaslara göre değerlendirir, karşılaştırmalı analizler yaparsınız.
Her Dilde Yayın & Katılım
Personel veya hedef kitlenizin konuştuğu dillerde ayrı ayrı anket formları hazırlamak ve bir form içine bir kaç dil sıkıştırmak, artık tarihe karışıyor. “Rexum QAS Mobil Analiz Modülü” kullanarak, Türkçe hazırlayacağınız anket formlarını, yabancı dil karşılıklarını formlara sıkıştırmadan, sınırsız sayıda, istediğiniz her dilde yayınlar ve istediğiniz her dilde şikâyet ve öneriler alırsınız.
İnisiyatif Engelleme
Araştırmalarınızı mobil cihazlar üzerinden yapacağınız için, bir araştırma şirketi veya anketörlerle çalışmanız durumunda, onların inisiyatifini ortadan kaldırırsınız.
Kolay Kullanım
Karmaşık sistemlerden kurtulur, kablo engeli olmadan kullanır, tüm mobil cihazlarınızı, akıllı sistem cihazı haline getirirsiniz.
Aksiyon Takip
İstek, öneri ve şikâyetlerle ilgili aksiyonlar oluşturur ve tek merkezden yönetirsiniz.
Sürdürülebilirlik
Yapacağınız anket ve araştırma çalışmalarının, mevcut iş yüklerini artıracağı muhakkaktır. İş yükünün artması, bir müddet sonra, çalışmalarınızın, sadece prosedür tamamlanması için yapılmasına neden olacak, bu sıradanlaşan davranış nedeniyle, hizmet kalitesini geliştirmek için, kurumunuz tarafından uygulamaya konulan çalışmalar, gerçekte amacına ulaşamayacaktır. Böyle bir riskin varlığını, sadece “Rexum QAS” kullanarak ortadan kaldırabilirsiniz. Sistemimiz, her sektöre uygun olarak geliştirildiğinden, her türlü araştırma çalışmalarınız için uygundur. “Rexum QAS” kullanarak çalışanlarınızı, büyük iş yüklerinden kurtarır, mobil ortamda sürekli ölçümlemeler yaparak, araştırmalarınızda sürdürülebilirliği sağlarsınız.
Dijital Analiz & Detaylı Raporlama
Sisteminize anlık düşen verileri, online olarak izler, size özel hazırlanmış çapraz kıyas raporları, günlerce beklemeden, tek tuşla alır, sonuçları hemen analiz edersiniz.
Anket & Araştırma Yapma
Çeşitli tarzda ve sınırsız sayıda anket & araştırma düzenler, sorularınıza resim & video görselleri eklersiniz.
Şikâyet & Öneri Toplama
“Real-time” şikâyet ve öneri yönetimi yapar, bunlarla ilgili aksiyonlar oluşturur ve “real-time” görüntülersiniz.
Pazar Araştırmaları Yapma
Mal veya hizmetlerinizle ilgili ürün, fiyat, raf payı ve sergi payı gibi araştırmalar yapar, sonuçları, sadece kurumunuzun isteklerine göre hazırlanacak raporlarla detaylı olarak analiz edersiniz.
Risk, Verimlilik & Uygunluk Ölçümü
Her bölümünüze ait risk skorları hesaplayacak araştırmalar düzenler, her atılım ve mevcut her durumla ilgili risk ve verimlilik analizleriyle uygunluk denetimleri yaparsınız.
Reklam & Tanıtım & Ek Gelir
Mobil cihazınız kiosk modunda beklediği sıralarda oynatılmak üzere JPG, PNG ve MP4 formatında görsellerden oluşan reklam veya tanıtım formları oluşturur, her cihazda aynı veya farklı cihazlarda farklı formlar yayınlayabilirsiniz. Bu sayede, ek gelir sağlayabilir, yapmış olduğunuz Rexum QAS yatırımını, çok kısa sürede amorti edersiniz.
ERP Ayrıcalığı
ISO Kalite Standartlarına uygun şekilde geliştirdiğimiz ve burada anlatılanlara ek, daha birçok avantaja sahip, her türlü geliştirmelere açık, inovatif, doğa dostu, katılımcı ve şeffaf yapısıyla, kalite denetiminin ERP uygulaması olan Rexum QAS Mobil Analiz Modülü kullanırsanız, merkezde ve sahada sunduğu ayrıcalıklarla hep bir adım önde olur, rakiplerinize fark atarsınız…
SHKS'ye Uyum Avantajı
Ayrıca, Sağlık Bakanlığı, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nce, 27.06.2015 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan, “Sağlıkta Kalitenin Geliştirilmesi ve Değerlendirilmesine Dair Yönetmelik” hükümlerine uygun şekilde memnuniyet verilerinin toplandığı, ilgili kotaların izlendiği ve sonuçların zahmetsizce alındığı, hastane ve ADSM gibi, sağlık sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için özel geliştirilmiş ek uygulamalara da sahiptir.

“Araştırmaların” mobil platformlu dijital dünyasına, bizimle merhaba diyeceksiniz !!!

Kısaca, sosyal sorumluluk bilinciyle geliştirdiğimiz, hem online hem de offline olarak kullanabileceğiniz “Rexum QAS Mobil Analiz Modülü” ile mobil cihazlarınızı kurumunuzun her bölümüne koyarak veya mobil olarak kullanır, anket, pazar araştırmaları, raf ve sergi payı analizleri, risk, verimlilik ve uygunluk ölçümlemeleri gibi çalışmalarla, “real time” şikâyet ve öneri yönetimi yaparsınız. Kurumunuzu, kâğıt formlardan, gereksiz iş yüklerinden ve gizli işsizler ordusundan kurtarıp, araştırma giderlerinizi azaltır, kâğıt israfını önler ve önemli datalara sahip kurumsal veri tabanı oluşturursunuz. Tüm bunların yanında, mobil cihazınız kiosk modda beklerken gösterilecek, reklam görselleri de yayınlayabilir, bu sayede kurumunuza ek gelir sağlayabilirsiniz. Lokasyon belirleme özelliği sayesinde, denetlenen değil denetleyen konumuna geçersiniz. Ayrıca, kâğıt israfını önleyerek sağlayacağınız tasarruf ve reklam yayınlama özelliği sayesinde yapabileceğiniz ek gelir de düşünüldüğünde, bu dijitalleşme yatırımını kısa bir sürede amorti edersiniz.

Kağıt formlar devrini kapatmak, dijital olarak araştırmak için, markanızı daha etkin yönetmek, sağlıklı ve nitelikli büyümek için…