Rexum; kurucu üyelerinin 2000’li yıllardan beri sürdürdüğü bağımsız denetim faaliyetleri sırasında edindikleri tecrübeleri, çağın teknolojisiyle birleştirerek, günümüz koşullarında ihtiyaç duyulan, esnek, dinamik, hızlı, inovatif ve rakipsiz yazılım uygulamalarına dönüştürmek üzere, Türkiye’nin yeni silikon vadisi Bursa’da kurulmuş bir bilişim firmasıdır.

Amatör ruhu kaybetmemiş, donanımlı, alanında uzman akademisyen, mühendis ve teknikerlerden oluşan, güçlü bir proje ekibiyle, hizmet vermeye devam etmektedir.

Sektör lideri olma arzusuyla, detayları atlanmamış Ar-Ge süreçlerinden geçerek ürettiği, sürdürülebilir, zaman ve iş gücü maliyetlerinden tasarruf sağlayan, gereksiz kâğıt kullanımının önüne geçerek israfı engelleyen ve bunun gibi daha birçok inovatif özelliğe sahip olan kalite denetim yazılımlarını, “Rexum” markasıyla, iş dünyasıyla tanıştırarak, başarı basamaklarını hız kesmeden çıkmaya devam etmektedir.

Sürekli Ar-Ge faaliyetleriyle, benzeri olmayan yazılım ürünleri geliştirmenin yanı sıra, konusuyla ilgili sektörel çözüm ve danışmanlık faaliyetleri de yaparak, hizmet verdiği sektörlerin, süre gelmiş alışkanlıklarını değiştirip, ülkemizin, teknolojiyi daha etkin bir şekilde kullanmasına katkı sağlamaktadır.

Rexum; milli şuur bilinciyle, %100 Türk sermayesi ve % 100 Türk mühendisleriyle, doğal dengenin korunmasına katkı sağlayan, “sosyal bilince” sahip yazılımlar üretmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

“İnovatif düşünce tarzımız, ürünlerimizin karakteristik özelliğidir…”
Vizyonumuz

Alanında uzman ve profesyonel anlayışa sahip, kaliteli çalışanlarımız ile en ileri teknolojileri kullanarak, çağdaş teknik bilimin en son uygulamalarıyla tamamlanacak yazılımlarımızı, sürekli Ar-Ge çalışmalarımızla güncel tutarak, kullanıcı kitlemizi arttırmak, QAS (Kalite Denetim Yazılımı) uygulamalarımızla sektörde vazgeçilmez olmak, önce yurt içinde daha sonra yurt dışında aranılan bir marka yaratmaktır.

Misyonumuz

Yazılım sektöründe lider firma olarak, müşterilerimize QAS (Kalite Denetim Yazılımı) çözümleri sunmak, bu yazılımlarımızı en az hatayla tamamlamak, kaliteli ve sınırsız teknik servis hizmeti ile oluşabilecek sorunlara anında müdahale etmek ve böylece, müşterilerimizin beklentilerini maksimum düzeyde gerçekleştirecek inovatif teknolojilerle, yazılımlarımızın masaüstü, internet ve mobil uygulamalarını üretmektir.

Kalite Politikamız

Nitelikli, profesyonel ve konusunda uzman yazılım kadrosuyla hizmet vermek • Bilgi teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip etmek • Üretimlerimizde, inovatif teknolojileri kullanmak • Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun QAS (Kalite Denetim Yazılımı) çözümlerini geliştirmek ve güncel tutmak • Yazılım ve teknik destek hizmet standartlarını sürekli iyileştirmek • Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak.

Hedefimiz; olabildiğince yaratıcı ve inovatif özelliklere sahip yazılım projeleri üreterek, bunu, titiz bir ekip çalışmasıyla, kalitemizden ödün vermeden, müşterilerimize sunmak ve müşteri memnuniyetini maksimum kılmaktır.