Firma Adı : Rexum Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi
(Aşağıdaki yazılarda “Rexum” olarak anılacaktır.)
Mersis Numarası : 0-7330-4099-4500015
Vergi Dairesi : Nilüfer
Vergi No : 733 040 9945
Ar-Ge Şubesi : Altınşehir Mah. Müzeyyen Senar Cad. No:83 16230
Nilüfer, Bursa, Türkiye

Rexum; kurucu ortaklarının, 2000’li yıllardan beri sürdürdüğü bağımsız denetim faaliyetleriyle ilgili tecrübelerini, çağın teknolojisiyle birleştirerek, inovatif bilgisayar programlarına dönüştürmek üzere Bursa’da kurulmuş bir bilişim firmasıdır.

Bursa, Adana ve İstanbul bölge yapılanmalarında, alanında uzman akademisyen, mühendis ve teknikerlerden oluşan, amatör ruhu kaybetmemiş, profesyonel ve güçlü bir ekiple, yoluna hız kesmeden devam etmektedir.

Rexum; %100 yerli sermaye ve %100 yerli mühendislerle ürettiği inovatif yazılımlarla, süre gelmiş denetim ve araştırma alışkanlıklarını değiştirip, ülkemizin, teknolojiyi daha etkin bir şekilde kullanmasına katkı sağlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

İnovatif düşünce tarzımız, ürünlerimizin karakteristik özelliğidir…

Vizyonumuz

Alanında uzman ve profesyonel anlayışa sahip, kaliteli çalışanlarımız ile en ileri teknolojileri kullanarak, çağdaş teknik bilimin en son uygulamalarıyla tamamlanacak yazılımlarımızı, sürekli Ar-Ge çalışmalarımızla güncel tutarak, kullanıcı kitlemizi arttırmak, QAS (Kalite Denetim Yazılımı) uygulamalarımızla sektörde vazgeçilmez olmak, yurt içinde & dışında aranılan bir marka yaratmaktır.

Misyonumuz

Yazılım sektöründe lider firma olarak, müşterilerimize QAS (Kalite Denetim Yazılımı) çözümleri sunmak, bu yazılımlarımızı en az hatayla tamamlamak, kaliteli ve sınırsız teknik servis hizmeti ile oluşabilecek sorunlara anında müdahale etmek ve böylece, müşterilerimizin beklentilerini maksimum düzeyde gerçekleştirecek inovatif teknolojilerle, yazılımlarımızın masaüstü, internet ve mobil uygulamalarını üretmektir.

Kalite Politikamız

Nitelikli, profesyonel ve konusunda uzman yazılım kadrosuyla hizmet vermek • Bilgi teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip etmek • Üretimlerimizde, inovatif teknolojileri kullanmak • Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun QAS (Kalite Denetim Yazılımı) çözümlerini geliştirmek ve güncel tutmak • Yazılım ve teknik destek hizmet standartlarını sürekli iyileştirmek • Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak.

Hedefimiz

Olabildiğince yaratıcı ve inovatif özelliklere sahip yazılım projeleri üreterek, bunu, titiz bir ekip çalışmasıyla, kalitemizden ödün vermeden, müşterilerimize sunmak ve müşteri memnuniyetini maksimum kılmaktır.

Bu web sayfası, kopyalanamaz. Burada yer alan anlatımlar, önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir, iptal edilebilir. Firmamız, burada yaptığı anlatım ve açıklamalar nedeniyle sorumlu tutulamaz.